Vozový park

Vozy pronajímáme již od roku 2006  a náš vozový park obsahuje cca 50 užitkových vozů.

Velmi dbáme na kvalitu a pravidelný servis, díky čemuž jsme partnery pojišťoven i asistenčních služeb.

Mimo užitkové vozy si v naší autopůjčovně můžete pronajmout i minibusy a osobní automobily.

Níže uvedené ceny již zahrnují cesty po EU bez omezeného počtu kilometrů.

Renault Kangoo


2


ne

MAN
Cena od  900 CZK na den
okna v elektrice, centrální zamykání, CD nebo MP3 přehrávač

VW Caddy


2


ne

MAN
Cena od  600 CZK na den
okna v elektrice, centrální zamykání, CD nebo MP3 přehrávač

Renault Master L3H2


3


ano

MAN
Cena od  1818 CZK na den
L3H2, okna v elektrice, centrální zamykání, tempomat, klimatizace, bluetooth radio

Peugeot Boxer L3H2


3


ano

MAN
Cena od  1818 CZK na den
L3H2, okna v elektrice, centrální zamykání, tempomat, klimatizace, bluetooth radio

Ford Tranzit


3


ano

MAN
Cena od  1818 CZK na den
L3H2, okna v elektrice, centrální zamykání, tempomat, klimatizace, bluetooth radio

Mercedes Sprinter


3


ano

MAN
Cena od  1818 CZK na den
L3H2, okna v elektrice, centrální zamykání, tempomat, klimatizace, bluetooth radio

VW Transporter


3


ano

MAN
Cena od  1818 CZK na den
L3H2, okna v elektrice, centrální zamykání, tempomat, klimatizace, bluetooth radio

Renault Master dvoukabina 7 míst


7

7

ano

MAN
Cena od  2900 CZK na den
7 míst, velký úložný prostor L3H2, okna v elektrice, centrální zamykání, tempomat, klimatizace, bluetooth radio, tempomat, ISOFIX

Renault Trafic 9 míst automat


9

9

ano

AUT
Cena od  2500 CZK na den
9 míst, klimatizace, tempomat, centrální zamykání, tempomat, automatická převodovka, bluetooth radio, ISOFIX

Renault Trafic 9 míst


9

9

ano

MAN
Cena od  2500 CZK na den
9 míst, klimatizace, centrální zamykání, tempomat, bluetooth radio, ISOFIX

Renault Trafic, Opel Vivaro 7 míst


7

7

ano

MAN
Cena od  2000 CZK na den
7 míst, klimatizace, okna v elektrice, centrální zamykání, MP3 přehrávač s bluetooth, ISOFIX

Kontaktujte nás

asap@asap-rentcar.cz

+420 602 307 836

Praha, Střední Čechy

Nejčastější problémy při půjčení dodávky

Potřebujete si půjčit dodávku na stěhování, převoz velkých věcí či do firmy?  Následující řádky by rády přinesly stručný návod, na co si dát zvláště pozor, pokud si půjčujete dodávku z půjčovny. Na trhu je hodně půjčoven v pohodě, ale bohužel jsou i takové, které nedělají půjčovnám dobré jméno. Tak jsme pro Vás alespoň připravili pár bodů, na co si dát při pronájmu dodávky pozor, abyste nakonec nezaplatili víc a neodnesli si špatnou zkušenost.

 

1) Půjčení dodávky s limitem či bez limitu

Nezapomeňte se zeptat, zda má sazba, kterou autopůjčovna udává omezený počet ujetých km (z 99% ano) a jaká je cena za km při jeho překročení.

Ceny bezlimitních pronájmů dodávek jsou pochopitelně vyšší, ale v případě, že se chystáte za krátké období urazit delší trasu, se tento výběr rozhodně vyplatí. Některé půjčovny nabízí tarify, ve kterých není zdarma ani jeden ujetý km a každý km pak násobí i 10Kč. Cesta z Prahy do Brna a zpátky by se jinak mohla prodražit ze slibovaných 1000 Kč pronájmu vozu i na 5 000 Kč.

Další kapitolou je poté cesta do zahraničí. Ověřte si, pokud potřebujete vyjet s vozem za hranice ČR, že smíte. Některé půjčovny dodávek mají dva tarify, což je pořádku. Ale s některými vozy do zahraničí vůbec nesmíte. Za výjezd do zahraničí s půjčeným užitkovým vozem pak můžete zaplatit i pětinásobek běžné ceny.

My máme ceníky velmi jednoduché. Stačí vybrat, zda budete jen v ČR nebo EU. Pak už vše spočítá rezervační formulář za Vás. Cena do zahraničí je jen o trochu vyšší. V ceně pronájmu dodávky máte neomezené km, takže se o nic nemusíte starat.

 

2) Vybavení vozu

Je běžné, že si připlatíte za požadované příslušenství k vozu, jako je střešní box, navigace, dětská sedačka (některé autopůjčovny nabízí zdarma), klimatizace, apod.

U některých půjčoven dodávek můžete platit ale i za nevyžádané vybavení, kterým vůz disponuje jako např. rádio navíc s CD přehrávačem, kožená sedadla, okénka a zrcátka s elektrickým ovládáním. Jedinou radou je: na vše se předem informovat u zaměstnanců autopůjčovny a finální cenu si navzájem odsouhlasit, aby se Vám nestalo, že si přijdete půjčit vůz za výbornou cenu a na místě Vám nenaúčtovali výbavu, která je součástí vozu.

U nás platíte navíc pouze za příslušenství, které si sami „naklikáte“ v rezervaci.

 

3) Pojištění a asistenční služby při půjčení dodávky

Slušné autopůjčovny a půjčovny dodávek mají základní pojištění vozu zahrnuté do ceny pronájmu (povinné pojištění a pojištění v případě škodní události). Běžná spoluúčast je 10%, min. 10.000,- Kč. Takovéto pojištění je většinou se spoluúčastí tzn. že nájemce vozu se finančně podílí na platbě v případě pojistné události. Klienti nechť si sami zváží, zda se ještě dále připojistí, např. na zproštění platby za poškození. I zde je nutné číst drobný text podmínek pojištění. Některé půjčovny mají spoluúčast až 50% z ceny vozu!

Dalším „háčkem“ jsou asistenční služby. I zde je nutné číst drobný text podmínek pojištění na konci smlouvy. Častým trikem je pojištění asistenčních služeb jen na území České republiky. V takovém případě by se výjezd k  nepojízdnému vozu ve Španělsku řádně prodražil. A ještě větším problémem je, že mnoho autopůjčoven nerozlišuje zaviněnou závadu klientem a nezaviněnou. Ačkoliv se jedná o běžnou poruchu vozu (prasklý klínový řemen, atd), tak asistenci a odtah nechají hradit klienta! Vyplatí si připlatit asistenci nebo si raději půjčit vůz u seriózní autopůjčovny či půjčovny dodávek.

U nás nerozlišujeme, zda jste s vozem v ČR nebo zahraničí. Asistence platí všude stejná.

 

4) Další poplatky a vratná záloha

V ceně vozu by měla být již zahrnuta silniční daň, dálniční známka, poplatky za rádio a zelená karta. Lepší půjčovny dodávek mají vozy i s dálniční známkou pro ČR a přistavují vůz po Praze zdarma. K dalším položkám, za které zcela jistě zaplatíte, patří poplatek za jízdu mimo ČR, druhý řidič ve voze, vrácení/přistavení vozu po pracovní době, přistavení vozu na frekventovaném místě – hotel či letiště, umytí a dotankování vozu při vrácení. Nezapomínejte také na požadovanou vratnou zálohu tzv. kauci při zapůjčení vozu, která může dosáhnout výše 5 000 ale i 20 000 Kč dle typu vozu.

U nás máte v ceně pronájmu dodávky dálniční známku i všechny daně a poplatky. Po Praze a blízkém okolí přistavujeme vůz ZDARMA.

 

5) Technický stav pronajatého vozidla

Prohlížet, pozorně prohlížet a případně si i fotit stav vozu (zejména drobné škrábance a praskliny). Taková je poslední rada při přebírání vozu před cestou. Vyhnete se tak nepříjemným tahanicím s půjčovnou dodávek při jeho odevzdávání. Pozor i na stáří dodávky, v některých státech Vás s ní třeba ani nepustí do města. Navíc, když s ní někde zůstanete stát, je to velmi nepříjemná komplikace a to i po ČR. Na asistenci můžete čekat i několik hodin.

U nás máme všechny vozy v perfektním stavu. Máme vlastní autoservis, tedy vozy pravidelně kontrolujeme. Díky tomu našich služeb využívají všechny pojišťovny i asistenční služby.

 

6) Cena půjčení dodávky „OD“

Oblíbenou fintou některých půjčoven dodávek a užitkových vozů je velký reklamní poutač u cesty s nápisem „vozy již od 300 Kč/den“. Bohužel se již zákazník nedozví, že tato cena je jen v případě pronájmu vozu na 3 roky, rozpočítaná na den, bez veškerých příplatků.  

Náš ceník je jednoduchý. Hned vidíte, kolik zaplatíte za den.

 

Častý dotaz k půjčení dodávky také je, zda se vyplatí pronájem dodávky i když potřebujete převézt méně rozměrné věci. Na to je jednoduchá odpověď. Kolik věcí máte? Kolikrát pojedete osobním vozem, než je přemístíte z bodu A do bodu B? 😊 Spočítejte si kilometry, čas, energii a pak si porovnejte náklady a zda Vám to za to stojí. U méně věcí to zvládnete. Pokud stěhujete celý byt, pak vězte, že ušetříte hodně času a možná i peněz, když si půjčíte dodávku.

Vše klaplo na 1*. Pán přijel přesně na čas, vše vysvětlil. Když jsme dostěhovali, zase si pro auto přijel.

Nestihli jsme dotankovat, tak jen doúčtoval rozdíl v nádrži v ceně u benzínky. Takže velká spokojenost. 🙂

Jana

Bohužel se nám podařilo při stěhování dodávku trochu škrábnout o plot. Přistup ze strany půjčovny byl ale skvělý. Vše zařídili a chovali se seriozně.

Petr

Již jsem si půjčoval dodávku jinde a vždy jsme nakonec něco dopláceli. Zkusili jsme tedy ASAP a fakt je vše v pohodě. Žádné překvapení na závěr. Je to jednoduché. Pošlete rezervaci, přivezou auto a pak ho vyzvednou. Doporučuji.

Marek

Kéž by takhle fungovalo v ČR všechno. 🙂 Měli jsme poruchu na firemní dodávce a nutně potřebovali nahradit jinou. Během hodiny nám přivezli Mastera a vše zařídili. Dokonce opravili i naše rozbité auto v jejich servisu. Za nás jsou fakt super. Děkujeme.

Lucie

Rozhodně doporučujeme půjčovat si dodávku tady. Řešili jsme, jak převézt na dovolenou 6 kol a tato půjčovna má skvělé auto – Renault Master. Vešlo se nás do ni 6 lidí, 6 kol a ještě všechna zavazadla. V případě potřeby by se dalo uvnitř i přespat. I když ne 6 lidí, to je jasné. Ale jet ve 4 třeba na ryby, tak vůbec neváhám. Super auto, skvělá půjčovna.

Petr

Ano, ano a ještě jednou ano. Férová půjčovna a skvělé ceny.

Jirka

Renault Master

Naprosto výjimečný vůz pro nevšední zážitky.

Renault Master: 7 míst + ohromný zavazadlový prostor.

 

  • NA RYBY

  • NA KOLA

  • NA MOTORKY

  • NA VELETRH